ikona testStawiamy na bezpieczeństwo
Nasze wyroby spełniają najwyższe standardy zdrowotne, do produkcji stasujemy wyłącznie surowce o najwyższej jakości spełniające rygorystyczne normy prawne.
ikona testStawiamy na najwyższą jakość
Zanim nasze produkty trafią do klienta muszą przejść szereg rygorystycznych norm. Dział jakości kontroluje nasze wyroby na każdym etapie produkcji.

Producent słodyczy - Zakład Cukierniczy "Michał"

Dzięki naszym wyjątkowym artykułom, każda kawiarnia, restauracja czy sklep z łakociami będzie mogła zaproponować pyszne i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły smakołyki. Cukiernia internetowa Michał to gwarancja świetnego smaku i idealnej prezencji sprzedawanych artykułów spożywczych.

Producent słodyczy

W naszym zakładzie wytwarzamy szeroki zakres różnego rodzaju łakoci. Możliwe jest zakupienie m.in. żelków, lizaków i ciastek. Każdy sklep czy kawiarnia z pewnością doceni szeroki wybór oraz możliwość spersonalizowanie swojego produktu spożywczego, który stworzymy na zamówienie na podstawie kontraktu! W naszym sklepie internetowym proponujemy również wszelkiego rodzaju wyroby sezonowe, takie, na które szczególny popyt jest w okresie np. Bożego Narodzenia, Walentynek czy Halloween. Dbamy o wysoką jakość wszystkich naszych słodkości, do wykonywania których wykorzystujemy tylko najwyższej jakości surowce.

Zakład cukierniczy

Nasza firma to nie tylko gotowe smakołyki, ale również zamówienia kontraktowe, które pozwalają na np. stworzenie łakoci zawierających witaminy lub minerały. Mogą być wówczas traktowane one jako suplementy diety.

Produkowane przez nasz zakład cukierki to nie tylko gotowe smakowitości - mogą być one użyte jako składniki większych wypieków. Modne torty czy ciasta obsypane żelkami lub pokruszonymi ciastkami zachwycą każdego Klienta obfitością słodyczy, co z pewnością wpłynie na pozytywne postrzeganie marki.

Zapraszamy do zapoznania się z internetową ofertą firmy Michał z Ełku!

Produkcja
własna
Produkcja własna
Produkujemy lizaki

Produkujemy lizaki

Ikona intro oferta
Deseniowe i klasyczne
Od klasycznych lizaków w kształcie serce lub okrągłej kulki, po ręcznie wyrabiane lizaki deseniowe, a od niedawna również lizaki pudrowe.
Zobacz więcej
Produkujemy żelki

Produkujemy żelki

Ikona intro oferta
Bezpieczny smak młodości
Żelki to rodzaj cukierków z galaretki które najbardziej cenione są za swoją delikatną i sprężystą konsystencję.
Zobacz więcej
Produkujemy cukierki

Produkujemy cukierki

Najwyższa jakość słodyczy
Nasze cukierki imponują nie tylko bogactwem wzorów i kolorów ale przede wszystkim wyjątkową intensywnością i soczystością smaków.
Zobacz więcej
Ikona intro oferta
Produkujemy ciastka

Produkujemy ciastka

Rozkosz dla podniebienia
Nasze ciastka wyróżniają się wyjątkową kruchością i delikatnością smaku która zadowoli nie jedno podniebienie.
Zobacz więcej
Ikona intro oferta
ikona testProdukcja zgodna z  certyfikacją FSSC 22020
FSSC 22000 jest wiodącym na świecie, niezależnym, systemem certyfikacji łańcucha żywnościowego opartego na międzynarodowej normie ISO 22000.
ikona testZarządzamy zgodne z certyfikacją HACCP i GHP
Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli oraz dobra praktyka higieniczna. Postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności.
Produkcja
kontraktowa
Produkcja kontraktowa
Formy dodatków

Formy dodatków

Ikona intro oferta
Wzbogać produkt
Oferujemy praktycznie nie ograniczony wachlarz możliwości wzbogacania wyrobów od soków poprzez witamin aż do ekstraktów ziołowych.
Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie

Ikona intro oferta
Otrzymaj terminowo
Szybkie linie produkcyjne oraz idealnie opracowany system produkcyjny zapewniają zawsze terminową realizację zamówień.
Design graficzny

Design graficzny

Ikona intro oferta
Wyróżnij produkt
Najlepszą formą prezentacji produktu jest odpowiednio zaprojektowany design, dzięki któremu można dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
Badania

Badania

Ikona intro oferta
Normalizacja
Przeprowadzamy badania z zakresu mikrobiologii, fizykochemii , metali ciężkich, wartości odżywczych oraz wiele innych zgodnie z obowiązującymi normami.